کیفیت خدمات ما، اعتبار ماست

شاسی کشی با دستگاه در غرب تهران

شاسی کشی خودرو چیست و چگونه انجام می شود؟

​شاسی خودرو فلزی ست با مقاومت بالا که تمامی قطعات خودرو(اجزای بدنه و قطعات فنی) روی آن سوار می شوند. در واقع شاسی اسکلت خودرو محسوب می شود.
برخی تصادفات به حدی شدید هستند که به شاسی خودرو آسیب وارد می کنند، یعنی بدنه خودرو کاملاً تخریب شده و حتی شاسی ماشین از حالت اولیه خارج می شود. در این مواقع برای اصلاح و تعمیر خودروی خود قبل از صافکاری احتیاج به شاسی کشی دارید.
ما صافکاری را بنابر نوع آسیب با صافکاری و نقاشی و یا صافکاری pdr در غرب تهران انجام می دهیم.
​​​​​​​

برای شاسی کشی با دستگاه در غرب تهران با ما تماس بگیرید.

تعمیر و بازگرداندن شاسی آسیب دیده به حالت اول را شاسی کشی می گویند. شاسی کشی به روش های مختلفی انجام می شود(شاسی کشی با میله و زنجیر، شاسی کشی با اتصال چهار طرفه خودرو و شاسی کشی با دستگاه).
برای شاسی کشی ابتدا خودرو را در یک نقطه ثابت نگهداشته سپس با دستگاه، میله یا زنجیر قسمت آسیب دیده در جهت عکس فرورفتگی کشیده شده تا به حالت اول باز گردد. مرکز تخصصی PDR و لیسه گیری مهدی یکی از مراکز شاسی کشی با دستگاه غرب تهران می باشد.

شرح شاسی کشی توسط مرکز شاسی کشی با دستگاه در غرب تهران

شرح تصویری شاسی کشی توسط مرکز شاسی کشی با دستگاه در غرب تهران

همان طور که تا به حال متوجه شده اید شاسی بخش حیاطی یک خودرو است. تعمیر شاسی خودرو با دستگاه های شاسی کش دقیق تر از شاسی کشی دستی می باشد.
شاسی کشی با دستگاه های مختلف مانند تیفور، جک پمپی، جک فولکسی و ...انجام می شود. با اتصال اهرم های این دستگاه ها به شاسی خودرو و کشش آن ها بر عکس قسمت فرو رفته، شاسی به درستی تنظیم می شود.
البته در شاسی کشی با هر روشی این موضوع را به خاطر بسپارید خودرویی که شاسی آن آسیب دیده است هیچ گاه مقاومت روز اول را نخواهد داشت. اما با شاسی کشی با دستگاه به علت منطبق بود به نقشه اصلی شاسی، می توانید مقاومت بیشتری را به خودرو باز گردانید.

شاسی کشی با دستگاه غرب تهران

​مشکلات ناشی از شاسی کشی غیر دقیق 

شاسی آسیب دیده و یا شاسی که به درستی تعمیر نشده است هنگام رها شدن فرمان، منحرف می شود، در حالت شتاب و ترمز دچار کشیدگی می شود، لاستیک سایی دارد، صداهای غیر متعارف از جلوبندی و گیر بکس های اتومات شنیده می شود، لرزش را به داخل منتقل می کند و افزایش خطر در تصادفات را به همراه دارد.

هزینه شاسی کشی با دستگاه در غرب تهران به چقدر است؟

هزینه شاسی کشی با دستگاه به عواملی چون میزان صدمه وارد شده و نوع خودرو شما بستگی دارد. قابل ذکر است هزینه شاسی کشی به روش های دیگر متفاوت است. شما می توانید برای اطلاع دقیق از هزینه شاسی کشی با دستگاه در غرب تهران با ما تماس بگیرید.
​​​​​​​

چرا پیشنهاد می کنیم شاسی کشی با دستگاه در غرب تهران را با ما تجربه کنید؟

مشکلات ناشی از شاسی کشی غیر دقیق تبعات ناشی از سپردن شاسی کشی به صافکار غیر ماهر می باشد. کیفیت شاسی کشی به تجربه صافکار و ابزار مورد استفاده بستگی دارد. زیرا می بایست برای حفظ فاکتورهای اولیه شاسی خودرو، اسکلت بدنه خودرو کاملاً مانند قبل منطبق بر نقشه اسکلت اصلی خودرو باشد.
همچنین پس از شاسی کشی به احتمال زیاد به صافکاری و نقاشی خودرو احتیاج خواهید داشت. می توانید نمونه کارها مرکز تخصصی PDR و لیسه گیری مهدی را در این زمینه ببینید. و یا برای دستیابی به نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مرجعه فرمایید.
مرکز ما یکی از مراکز شاسی کشی با دستگاه غرب تهران، با گردآوری کادری مجرب و به روزترین تجهیزات سعی بر آن دارد بهترین خدمات را به دارندگان خودروهای لوکس و خارجی اراده دهد.

اگر شما هم به دنبال مرکز شاسی کشی با دستگاه در غرب تهران هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 0371-675-0912