صافکاری در اکباتان

کیفیت خدمات ما، اعتبار ماست

اگر در جستجوی خدمات صافکاری در اکباتان و یا خدمات مربوط به ظاهر خودرو از قبیل کاور، سرامیک، پولیش بدنه و... هستید، مرکز تخصصی PDR و لیسه گیری مهدی در محله کوی بیمه را به شما معرفی می کنیم. 
​​​​​​​در ادامه می توانید خدماتی که این مرکز ارائه می دهد همچنین نمونه کارهای آن را مشاهده کنید.

نمونه کار صافکاری نقاشی حرفه ای در اکباتان

​​نمونه کار صافکاری در مرکز ما در اکباتان - کوی بیمه

مشاهده نمونه کارهای بیشتر

PDR که به صافکاری بدون رنگ معروف است شیوه ی جدیدی است که برای صاف کردن بدنه خودرو. در این روش بدنه خودرو رنگ مجدد نمی شود و افت قیمت و زیبایی کمتر است. در مرکز تخصصی PDR و لیسه گیری مهدی سعی می شود خودروها را با این روش صافکاری کنند. برای کسب اطلاعات دقیق تر و بیشتر در این زمینه به صفحه صافکاری PDR در غرب تهران مراجعه کنید.​​​​​​​

صافکاری PDR

نمونه کار صافکاری PDR در اکباتان

​​نمونه کار صافکاری PDR در مرکز ما در اکباتان - کوی بیمه

صافکاری و نقاشی حرفه ای

در صورتی که رنگ خودرو آسیب دیده باشد نیاز به صافکاری و نقاشی سنتی می باشد. همان طور که در صفحه بهترین صافکاری تهران ذکر شده این مرکز سعی خود را برای عدم تعویض قطعه انجام می دهد، ولی گاهی اوقات چاره ای به جز تعویض قطعه نیست.

​​نمونه کار صافکار و نقاشی در اکباتان-کوی بیمه

نمونه کار صافکاری سنتی در اکباتان

لیسه گیری

زمانی برای ترمیم رنگ خودرو از لیسه گیری استفاده می شود که سطح رنگ آسیب دیده کوچک باشد. برای مشاهده تفاوت لیسه گیری، قلم گیری و رنگ به صفحه لیسه گیری در خدمات ما مراجعه کنید.

نمونه کار لیسه گیری در اکباتان

​​نمونه کار لیسه گیری در مرکز ما در در کوی بیمه

همان طور که می دانید پولیش بدنه خودرو به منظور احیای رنگ انجام می شود و سرامیک بدنه جنبه پیشگیری دارد. در صافکاری ما در اکباتان هر دو خدمت ارائه می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت ها، معایب و محاسن هر کدام به صفحه مرکز احیای رنگ خودرو تهران و سرامیک خودرو تهران مراجعه کنید.

پولیش و سرامیک بدنه

خدمات اسپرت سازی و تغییر ظاهر خودرو در مرکز صافکاری PDR و لیسه گیری مهدی ارائه می گردد. برای مشاده نمونه کارها می توانید به صفحه مورد نظر هر یک مراجعه کنید.

کاور و رنگ آمیزی رینگ خودرو

از جمله خدمات صافکاری ما در اکباتان شفاف سازی چراغ خودرو می باشد که به دلایل مختلف از قبیل سایش غبار، باران های اسیدی و... در طول سالیان کدر شده است.

شفاف سازی چراغ خودرو 

شاسی کشی با دستگاه و به صورت دستی انجام می شود. صافکاری ما در اکباتان از شاسی کشی با دستگاه برای صاف کردن شاسی خودروهایی که آسیب دیده اند استفاده می کند.

شاسی کشی 

مرکز تخصصی PDR و لیسه گیری مهدی با گردآوری کادری مجرب و به روزترین تجهیزات سعی بر آن دارد که بهترین خدمات را به شما دارندگان خودروهای لوکس ارائه دهد. شاهد این ادعا بیشتر از 20 سال سابقه کار و نمونه کارهای ما می باشد. برای مشاهده نمونه کارهای ما می توانید به صفحه نمونه کارها یا صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید. همچنین فیلم های نمونه کارها در صفحه آپارات موجود است.

چرا توصیه می کنیم صافکاری در اکباتان را با ما تجربه کنید؟

شماره تماس: 0371-675-0912

اگر شما هم به دنبال بهترین صافکاری در اکباتان هستید می توانید با ما تماس بگیرید.