صافکاری تگرگ زدگی ماشین

کیفیت خدمات ما، اعتبار ماست

تگرگ زدگی ماشین چیست؟​​​​​​​

تگرگ زدگی ماشین صرفاً به فرو رفتگی های ناشی از بارش شدید تگرگ گفته نمی شود. به هر دلیلی که سطح خودروی شما دچار فرورفتگی نقطه ای شود، در واقع دچار تگرگ خوردگی شده است. بی احتیاط رد شدن از مسیرهای پر از شن های ریز که گاهی اوقات باعث بلند شدن شن ها  و برخورد با سطح بدنه می شود، برخورد اجسام نک تیز و... همه ایجاد تگرگ بر روی خودرو می کنند.

صافکاری تگرگ زدگی ماشین​​​​​​​

تگرگ خوردگی ماشین باعث کاسته شدن از زیبایی و قیمت خودرو می شود. در نتیجه می بایست به فکر رفع تگرگ خوردگی ماشین خود باشید. اما به دو صورت امکان صافکاری تگرگ زدگی ماشین وجود دارد. رفع تگرگ خوردگی به روش  pdr و رفع تگرگ خوردگی به صورت صافکاری سنتی
در صورتی که تگرگ، رنگ ماشین شما را دچار آسیب شدید نکرده است با ابزار pdr امکان صافکاری تگرگ زدگی ماشین وجود دارد و نیاز به صافکاری تگرگ زدگی به صورت سنتی نیست. همان طور که می دانید صافکاری سنتی ماشین را دچار افت قیمت می کند. و معمولاً به علت استفاده از رنگ و بتونه به سرعت قسمت ترمیم شده قابل تشخیص است. ولی در صافکاری بدون رنگ بنا بر مهارت صافکار افت قیمت یا وجود ندارد و یا بسیار ناچیز است.

ابزار تگرگ کش

ابزار تگرگ کش

رفع تگرگ خوردگی ماشین با ابزار های تگرگ کش pdr​​​​​​​

در بیشتر موارد صافکاری تگرگ زدگی ماشین با ابزار های تگرگ کش انجام می شود. به این صورت که  سری پلاستیکی با چسب های مخصوص به بدنه چسبانده می شود و با ابزارهای تگرگ کش که به سری متصل می شود، سری  به سمت بیرون کشیده می شود و سطح بدنه خودرو به حالت اولیه باز می گردد. در صورتی که خطوط باریکی در قسمت های تگرگ خوردگی به وجود آمده باشد پس از ترمیم تگرگ خوردگی با ابزارهای تگرگ کش، بنابر نیاز، صافکار اقدام به رفع خط و خش خودرو با لیسه گیری و یا پولیش بدنه می کند.
علی رغم آنچه گاهی اوقات شنیده می شود انجام سرامیک بدنه خودرو از تگرگ خوردگی جلوگیری نمی کند و بهترین راه برای پیشگیری پارک کردن در پارکینگ های مسقف و احتیاط در رانندگی است.

رفع تگرگ خوردگی با دستگاه هاتباکس

برای صافکاری تگرگ زدگی ماشین با این دستگاه که به دستگاه صافکاری مغناطیسی معروف است، صافکار بنابر میزان آسیب، جنس و ضخامت بدنه خودرو، درجه حرارت مشخصی را تنظیم کرده و به مدت زمان مناسب دستگاه را روی قسمت آسیب دیده قرار می دهد. دستگاه با ایجاد حرارت اطراف نقطه فرو رفته باعث اصلاح آن می شود. مهارت صافکار برای تعین زمان و درجه حائز اهمیت است. عدم رعایت اصول، ممکن است به سوختن رنگ بدنه منجر شود.

هزینه صافکاری تگرگ زدگی ماشین چقدر است؟

هزینه رفع تگرگ خوردگی ماشین بسته به مدل خودروی شما و میزان آسیب وارد شده متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت ها در بهترین صافکاری غرب تهران می توانید با ما در تماس باشید.

چرا توصیه می کنیم صافکاری تگرگ زدگی ماشین را با ما تجربه کنید؟

میزان حفظ زیبایی ظاهری خودرو شما پس از ترمیم تگرگ خوردگی رابطه مستقیمی با مهارت صافکار دارد. مرکز تخصصی pdr و لیسه گیری مهدی با داشتن بیشتر از 20 سال سابقه کار، جمع آوری کادری مجرب و به روزترین تجهیزات سعی بر آن دارد تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.
برای دستیابی به نمونه کارهای این مرکز می توانید به صفحه نمونه کار ها و یا اینستاگرام این مرکز مراجعه فرمایید.

اگر شما هم به دنبال صافکاری تگرگ زدگی ماشین در تهران هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 0371-675-0912